Käekell Q&Q G18A-004VY
37,92 €
30,58 €
Laos
SKU
G18A004
10 bar veekindel digitaalkell. Kellaaeg 12/24 tunni formaadis, stopper. Pöördloendus taimer. 5 erinevat äratust. Teine vööndiaeg. Numbrilaua EL taustavalgustus.
Meeste 10 bar veekindel digitaalkell Q&Q G18A004VY
Korpuse materjal: Roostevabast terasest tagakaanega must plast
Kella läbimõõt: Ø52,5 mm
Kellarihm: Roostevabast terasest pandlaga must plastrihm
Veekindlus: 10 BAR
Kellamehhanism: MD22507
Patarei: Liitiumpatarei CR2025
Patarei eluiga: 3.5 aastat paigaldamisest
Reziimid:
- Kellaaeg 12/24 tunni formaadis
- 1/100s täpsusega 24 tunnine stopper Pöördloendus taimer
- 5 erinevat äratust
- Teine vööndiaeg
- Numbrilaua EL taustavalgustus
Tootja: Citizen Watch Corporation
Suur pilt
| EAN kood | 4966006885286 |
|---|---|
| Kella tüüp | Käekell |
| SKU | G18A004 |
| Mudeli number | G18A-004VY |
| Sugu | Meeste või naiste |
| Korpuse läbimõõt | 52,5 mm |
| Numbrilaua värv | Hele LCD |
| Veekindlus | 10 baari |
| Tagakaane materjal | Roostevaba teras |
| Kella paksus | 16,2 mm |
| Klaas | Akrüülvaik |
| Mehhanismi tüüp | Digitaalne |
| Kellaaeg | Vali 12/24 h |
| Teine vööndiaeg | Olemas |
| Stopper | 1/100 s täpsusega kuni 24 h |
| Mälu(d) | Ei ole |
| Taimer | Pöördloendustaimer |
| Äratus | 5 äratust |
| Taustavalgustus | Elektroluminofoor taustavalgustus |
| Rihma materjal | Silikoonkumm |
| Kellarihma laius | 20 mm |
| Pandla materjal | Metall |
| Pandla värv | Hõbedane |
| Pandla tüüp | Tavaline |
| Korpuse materjal | ABS vaik |
| Korpuse värv | Must |
| Seierid | Ei ole |
| Valmistatud | Hiina |
| Kaubamärk | Q&Q |
| Tootja | Citizen Watch Corporation |