Meeste käekell Q&Q Q944J402Y
36,08 €
29,10 €
Laost otsas
SKU
Q944402
- Hõbedane käekell Q&Q Q944J302Y
- Mineraalklaasiga hõbedane metallkorpus
- Kellal on hõbedased osutid ja hõbedaste kriipsudega must numbrilaud
- Tootja Citizen Watch Corporation
Meeste käekell Q&Q Q944J402Y
- Metallivärvi korpus läbimõõduga 39 mm
- Hõbedaste kriipsudega must numbrilaud
- Kellamehhanism: Miyota 2035
- Kellal on mineraalklaas
- Kellas on hõbeoksiid patarei SR626SW
- Käigu täpsus ± 20 s kuus normaalsete kasutamistingimuste korral
- Patarei eluiga 3 aastat alates paigaldamisest
- Tootja: Citizen Watch Corporation
Meeste kellad meie kodulehel www.keilar.ee
| Kella tüüp | Käekell |
|---|---|
| SKU | Q944402 |
| Mudeli number | Q944J402Y |
| Sugu | Meeste või naiste |
| Korpuse läbimõõt | 39 mm |
| Numbrilaua värv | Must |
| Seierid | Hõbedane läikiv |
| Veekindlus | 3 baari |
| Tagakaane materjal | Roostevaba teras |
| Kella paksus | 8 mm |
| Klaas | Mineraalklaas |
| Keti materjal | Metallisulam |
| Keti laius | 18 mm |
| Mehhanismi tüüp | Kvartsmehhanism |
| Korpuse materjal | Metall |
| Korpuse värv | Hõbedane läikiv |
| Pannal | 3-osaline |
| Valmistatud | Hiina |
| Kaubamärk | Q&Q |
| Tootja | Citizen Watch Corporation |