Meeste Q&Q käekell Q638J104Y
27,06 €
21,82 €
Laost otsas
SKU
Q638104
- Kullatud korpus läbimõõduga 40 mm
- Mustade araabia numbritega valge numbrilaud
- Kuldse pandlaga pruun nahkrihm
- Kellamehhanism: Miyota 2035
- Kella on kriimustuskindel mineraalklaas
Meeste pruuni nahkrihmaga kullatud käekell Q&Q Q638J104Y
- Kullatud korpus läbimõõduga 40 mm
- Mustade araabia numbritega valge numbrilaud
- Kuldse pandlaga pruun nahkrihm
- Kellamehhanism: Miyota 2035
- Kella klaas: mineraalklaas
- Kellas on hõbeoksiid patarei SR626SW
- Käigu täpsus ± 20 s kuus normaalsete kasutamistingimuste korral
- Patarei eluiga 3 aastat alates paigaldamisest
- Tootja: Citizen Watch Corporation
Meeste kella Q638J104Y pilt
Meeste kellad meie kodulehel www.keilar.ee
| Kella tüüp | Käekell |
|---|---|
| SKU | Q638104 |
| EAN kood | 4966006915457 |
| Tootja | Citizen Watch Corporation |
| Mudeli number | Q638J104Y |
| Sugu | Meeste |
| Korpuse läbimõõt | 39 mm |
| Numbrilaua värv | Valge |
| Veekindlus | 3 baari |
| Tagakaane materjal | Roostevaba teras |
| Kella paksus | 8,2 mm |
| Klaas | Mineraalklaas |
| Mehhanismi tüüp | Kvartsmehhanism |
| Rihma materjal | Nahk |
| Kellarihma laius | 22 mm |
| Pandla materjal | Metall |
| Pandla värv | Kullatud |
| Pandla tüüp | Tavaline |
| Korpuse materjal | Metall |
| Korpuse värv | Kullatud |
| Seierid | Mustad metallseierid |
| Valmistatud | Hiina |
| Kaubamärk | Q&Q |