Kandiline seinakell A0018-3 tumesinine
34,05 €
27,46 €
Laost otsas
SKU
A00183
Kandiline tumesinine seinakell A0018-3
Seinakell Telesonic A0018-3 tumesinine metallik
| Läbimõõt | cm |
| Paksus | 4.5cm |
| Mehhanism | Shinfuku quartz step |
| Brutokaal | 0.71kg |
| Netokaal | 0.59kg |
| Patareide arv | 1 AA patarei |
| Soovitatav patarei | Tsink-süsinik R6 |
| Nimipinge | 1.5V |
| Mehhanismi käigu täpsus | ±1 sekund/ööpäevas temperatuuril 23°C ja pingel 1.5V |
| Patarei eluiga | umbes 9 kuud |
| Garantii | 2 aastat ostukuupäevast |
| Kella tüüp | Seinakell |
|---|---|
| SKU | A00183 |
| Mudeli number | A0018-3 |
| Kõrgus | 28,8 cm |
| Laius | 28,8 cm |
| Kella paksus | 4,5 cm |
| Korpuse materjal | Plast |
| Korpuse värv | Sinine |
| Numbrilaua värv | Valge |
| Klaas | Mineraalklaas |
| Seierid | Mustad |
| Patarei | R6 |
| Mehhanismi tüüp | Quartz samm-mehhanism |
| Käigu täpsus | ±1sekund/ööpäevas |
| Valmistatud | Hiina |
| Kaubamärk | Telesonic |
| Tootja | Telesonic Technology Ltd. |