Käekell SmileSolar RP00J012Y
Special Price
29,55 €
23,83 €
Tavahind
36,28 €
29,26 €
Laost otsas
SKU
RP00012
Päikeseenergiaga töötav käekell SmileSolar RP00J012Y
Q&Q SmileSolar seeria kellad
- Ei vaja kunagi patarei vahetust
- Toodetud taaskasutatavatest materjalidest
| Korpuse läbimõõt | 40.00mm |
| Korpuse paksus | 12.50mm |
| Korpuse material | ABS vaik (sisaldab taaskasutatavat ABS vaiku) |
| Kellarihma materjal | Taaskasutatav polüuretüleenriie(peal) polüuretaanist alusel |
| Kella klaas | Akrüülvaik |
| Mehhanismi tüüp | Miyota Cal.2085 |
| Veekindlus | 5 BAR |
- Kell töötab tänu numbrilauale langevale valgusele
- Peale täislaadimist töötab 3.5 kuud
- Kui kell jääb seisma või töötab ebakorrapäraselt. jätke kell pikemaks ajaks valguse kätte
- Kell saadetakse ostjale samal või järgmisel tööpäeval

RP00J012Y suur pilt
| Kella tüüp | Käekell |
|---|---|
| SKU | RP00012 |
| EAN kood | 4966006973181 |
| Tootja | Citizen Watch Corporation |
| Mudeli number | RP00J002Y |
| Sugu | Meeste või naiste |
| Korpuse läbimõõt | 40 mm |
| Numbrilaua värv | Must |
| Veekindlus | 5 baari |
| Tagakaane materjal | Plast |
| Kella paksus | 12.50 mm |
| Klaas | Akrüülvaik |
| Mehhanismi tüüp | Kvartsmehhanism |
| Rihma materjal | Taaskasutatud polüetüleenriie |
| Kellarihma laius | 20 mm |
| Pandla materjal | Plast |
| Pandla värv | Must |
| Pandla tüüp | Tavaline |
| Korpuse materjal | ABS vaik |
| Korpuse värv | Must |
| Valmistatud | Hiina |
| Kaubamärk | Smile Q&Q |