Naiste käekell LL01P101Y
30,84 €
24,87 €
Laost otsas
SKU
LL01101
Digitaalne käekell Q&Q LL01P101Y
- Roostevabast terasest tagakaanega must plastkorpus.
- Kella mõõdud 29*32 mm.
- Veekindlus 10 baari.
- Kella paksus 10 mm.
- Kellal on akrüülklaas.
- Metallpandlaga 12 mm must plastrihm.
- LED taustavalgustus.
- Kellamehhanism P764.
- Kellas on liitiumpatarei CR1620.
- Patarei eluiga on umbes 3 aastat paigaldamisest.
- Reziimid:
- Kellaaeg 12/24 tunni formaadis.
- Kalender: kuu. kuupäev ja nädalapäev.
- Äratus tunnid ja minutid AM/PM.
- 1/100s täpsusega kuni 30 minutiline stopper ja tunnid. minutid ja sekundid 24 tunnine stopper.
- Numbrilaua LED taustavalgustus.
Tootja: Citizen Watch Corporation.
LL01P101Y suur pilt
| Kella tüüp | Käekell |
|---|---|
| SKU | LL01101 |
| Mudeli number | LL01P101Y |
| Sugu | Naiste või laste |
| Numbrilaua värv | Hele LCD |
| Laius | 29 mm |
| Pikkus | 32 mm |
| Veekindlus | 10 baari |
| Tagakaane materjal | Roostevaba teras |
| Kella paksus | 10mm |
| Klaas | Akrüülvaik |
| Mehhanismi tüüp | Digitaalne |
| Kellaaeg | Vali 12/24 h |
| Teine vööndiaeg | Ei ole |
| Stopper | 1/100 s täpsusega kuni 24 h |
| Mälu(d) | Ei ole |
| Taimer | Ei ole |
| Äratus | 1 äratus |
| Taustavalgustus | Roheline LED |
| Rihma materjal | Silikoonkumm |
| Kellarihma värv | Must |
| Kellarihma laius | 12 mm |
| Pandla materjal | Roostevaba teras |
| Pandla värv | Hõbedane |
| Pandla tüüp | Tavaline |
| Korpuse materjal | ABS vaik |
| Korpuse värv | Must |
| Valmistatud | Hiina |
| Kaubamärk | Q&Q |
| Tootja | Citizen Watch Corporation |